Класиране 09.07.2018



Участвали деца

Три имена на детеРегистрационен номерСлучаен номерЖелания
1
ИВО ВЛАДИМИРОВ ИВАНОВ
1275
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
2
ТЕОДОР ДИМИТРОВ НАЙДЕНОВ
586
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ№47"Люляче"/ с яслена група/
ДГ 6 "Палечко"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
3
КОНСТАНТИН ГЕОРГИЕВ АНДРЕЕВ
814
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
4
НИКОЛ ТЕОДОРОВА ДИМИТРОВА
945
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
5
ПАВЛИН ПЕТКОВ ЯНКОВ
11124
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
6
КОСАРА ЦВЕТАНОВА ТОПАЛОВА
12187
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
7
БОЖИДАР ЗЛАТИНОВ РАЧЕВ
13186
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
8
ДАНИЕЛ ГАЛИНОВ ГАЧЕВ
14158
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
9
ЙОРДАН ЯВОРОВ ПЕТКОВ
16148
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
10
ДАРИЯ КРАСИМИРОВА ДИМИТРОВА
2350
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
11
ВАНЕСА СИМЕОНОВА КРЪСТЕВА
24252
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
12
МИРОН РУСЛАНОВ РАДЕВ
29272
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
13
ГАБРИЕЛА ГАВРИЛОВА СТОЯНОВА
30280
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
14
ХРИСТИЯН БОРИСОВ ХРИСТОВ
34292
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
15
ЙОАНА АНГЕЛОВА АНГЕЛОВА
3515
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
16
ВИКТОР МОМЧИЛОВ ВАЛЕНТИНОВ
39199
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
17
СВЕТЛОЗАР НИКОЛАЕВ СТАНЧЕВ
43225
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
18
ИВАНА МИХАЙЛОВА МИХОВА
4596
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
19
ВИХРЕН ИВАНОВ МАРИНОВ
46299
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
20
ДАНАЯ ИЛИЯНОВА ИЛИЕВА
48257
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
21
СИЛВИЯ ПЛАМЕНОВА ПАНАЙОТОВА
5090
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 23 "Иглика"/ с яслена група/
22
РАЯН ГЕОРГИЕВ ТОНЕВ
52179
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
23
БОРИС СТИЛИЯНОВ КАМБУРОВ
56164
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
24
БОРИС АДРИАНОВ ПЪРВАНОВ
5992
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
25
ГАБРИЕЛА СВИЛЕНОВА ГЕОРГИЕВА
62226
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
26
САМУИЛ НИКОЛАЕВ СТОЯНОВ
6319
ДГ№48"Ран Босилек" /с яслена група/
27
НИКОЛА БЛАЖЕЙ НИЕТРЕСТА
64251
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
28
НИКОЛ НИКОЛАЕВА ХРИСТОВА
6574
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
29
СИМОНА ПЛАМЕНОВА ЙОРДАНОВА
71222
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
30
КРИСТИНА ЦВЕТЕЛИНОВА САЛУТСКА
73282
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
31
КАРИНА СТАНИМИРОВА ДИМИТРОВА
7420
ДГ 23 "Иглика"/ с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
32
СИМЕОН ИВАЙЛОВ ДИМИТРОВ
78204
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
33
АНЪЛ МУРАД КАДИР
79112
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
34
КАЛОЯН НАЙДЕНОВ ТОДОРОВ
80168
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
35
СВЕТЛИН ВАЛЕНТИНОВ КОЛЕВ
84145
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
36
КРАСИМИРА КРАСИМИРОВА ИВАНОВА
87214
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
37
СТЕФАН ХРИСТОВ МИЛУШЕВ
8866
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
38
ИВАН ИВАЙЛОВ ФЛОРОВ
89126
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
39
ТЕЯ ТОДОРОВА ДАМЯНОВА
9821
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
40
АЛИС ХАЙК ЧАДЪРЖИЯН
101248
ДГ 23 "Иглика"/ с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
41
ИНА МАРГАРИТОВА МИСИРДЖИЕВА
115232
ДГ 23 "Иглика"/ с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
42
ДАРА МАРТИН ЖЕЛЯЗКОВА
11611
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
43
КРИСТИЯН СЕРГЕЕВ СИДОРОВ
12699
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
44
НИКОЛА ЯВОРОВ МИТЕВ
133114
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
45
МАГДАЛЕНА БОРИСЛАВОВА СТОЕВА
134163
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
46
ИВАЙЛА ДОБРОМИРОВА ДИМИТРОВА
135153
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
47
ГЕОРГИ МИРОСЛАВОВ МАРИНОВ
139210
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
48
БОЖИДАР НИКОЛОВ ТОДОРОВ
142200
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
49
ГАБРИЕЛА МИРОСЛАВОВА МАРИНОВА
14593
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
50
ОКАН АЙЛИН ХАСАНОВ
150122
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
51
КРИСТИАН МИРОСЛАВОВ КАЛЧЕВ
154208
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
52
ЛЪЧЕЗАР РАДОСЛАВОВ ГЕОРГИЕВ
159149
ДГ 6 "Палечко"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
53
ВИКТОРИЯ СВЕТЛОЗАРОВА БАБАДАЛИЕВА
161169
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
54
МАТЕЙ ГЕОРГИЕВ МИНЧЕВ
166198
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
55
СИМОНА ИВАЙЛОВА ДИМИТРОВА
168295
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
56
МОМЧИЛ СТАНИМИРОВ ЕВСТАТИЕВ
183101
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
57
МИХАЕЛА ДИЛЯНОВА ИВАНОВА
19026
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
58
ДАНАЯ ГЕОРГИЕВА ТЕНЕВА
19333
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
59
НИКОЛА СТЕФАНОВ КОСТОВ
НИЯ СТЕФАНОВА КОСТОВА
19448
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
60
КАРИНА ДИМИТРОВА МАШКОВА
211147
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
61
ЕКАТЕРИНА БОЯНОВА МИХАЙЛОВА
21212
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
62
ЛЪЧЕЗАР МАРТИНОВ АТАНАСОВ
214302
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
63
НИКОЛАЙ ТОШКОВ МИРАЗЧИЙСКИ
220244
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
64
ТЕОДОР МЛАДЕНОВ ЙОРДАНОВ
222119
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
65
ПАВЕЛ РАДОСТИНОВ ПАНКОВ
2254
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
66
ЙОАННА АЛЕКСАНДРОВА АНГЕЛОВА
23173
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
67
АНТОНИЯ АТАНАСОВА АТАНАСОВА
237303
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
68
КОНСТАНТИН ВЛАДИМИРОВ ВАСИЛЕВ
24131
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
69
ГЛОРИЯ ТОДОРОВА ВЪЛЧЕВА
24688
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
70
НИКОЛИНА ГЕОРГИЕВА ПЕТРОВА
247219
ДГ№49"Боров кът"/с яслена група/
ДГ№48"Ран Босилек" /с яслена група/
ДГ№47"Люляче"/ с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
71
БОЯНА ВАЛЕНТИНОВА ХРИСТОВА
253267
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
72
ЕКАТЕРИНА АЛЕКСАНДРОВА СЯРОВА
256269
ДГ 23 "Иглика"/ с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
73
ДАЛИЯ НИКОЛАЕВА ЙОРДАНОВА
265137
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
74
ПАОЛА АНТОНИЕВА КРУШАРСКА
26697
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
75
КРИСТИЯНА КРИСТИЯНОВА ЗЛАТИНОВА
26783
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
76
ДИМИТЪР ДИМИТРОВ ЙОРДАНОВ
275201
ДГ 23 "Иглика"/ с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
77
КРИСТИЯН МИЛЕНОВ КРАСИМИРОВ
27669
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
78
ЖОАН ПЕТРОВ ВЕЛЧЕВ
27930
ДГ 6 "Палечко"/с яслена група/
79
ВИКТОР ПЛАМЕНОВ СТЕФАНОВ
28557
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
80
МАРТИН АЛЕКСАНДРОВ ТАШЕВ
286176
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
81
ВЕРОНИКА ИВЕЛИН СЪБКОВА
287102
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
82
РУМЕН БОРИСЛАВОВ ЙОРДАНОВ
29760
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
83
ХРИСТО ДОБРОМИРОВ ТОДОРОВ
298268
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
84
КАЛОЯН ДИМИТРОВ КИРОВ
300191
ДГ 23 "Иглика"/ с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
85
ДАРИЯ СВЕТЛИНОВА СТАНЧЕВА
30239
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
86
СОФИЯ ИВАНОВА ГОЧЕВА
30672
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
87
СИЯНА ТОДОРОВА СИМЕОНОВА
31525
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
88
БОЖИДАРА МАРТИНОВА ГАНЧЕВА
319162
ДГ 23 "Иглика"/ с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
89
НИКОЛАЙ ДИМИТРОВ АСЕНОВ
334134
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
90
ЗОРНИЦА ЮЛИЯНОВА СТАЙКОВА
336253
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
91
ГАБРИЕЛА НИКОЛОВА КОЛЕВА
34137
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
92
СОФИЯ ДИМИТРОВА НАЙДЕНОВА
346136
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
93
МАРИО ЖИВКОВ НАРЛЕВ
357211
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
94
ЕРАЙ АЙДЪНОВ ИСМАИЛОВ
358195
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
95
МАНУЕЛА ИВАЙЛОВА КОСТАДИНОВА
3602
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
96
АДЕЛИНА СТАНИСЛАВОВА МАЛИНСКА
361245
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
97
ЗАХАРИ ЯСЕН ИЛИЕВ
363228
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
98
ЯНИ СТЕФАНОВ КАРАИВАНОВ
36741
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
99
АНТОНИЯ ИВАНОВА ИВАНОВА
373246
ДГ№47"Люляче"/ с яслена група/
100
ИВАЙЛО ИВО ДУШЕВ
382264
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
101
ГАБРИЕЛА СВИЛЕНОВА ГОРЕВА
384174
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
102
ЖАНА ВЕНЦИСЛАВОВА ПЕТКОВА
388237
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
103
ДАРИЯ ИВАЙЛОВА ДИМИТРОВА
406130
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
104
МАГДАЛЕНА ДИМИТРОВА КИРИЛОВА
40780
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
105
МАРИЯНА ИЛКОВА ЧЕРНЕВА
409171
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
106
ДАЯНА ВАЛЕНТИНОВА МАРКОВА
411142
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
107
ВАЛЕНТИН ВАЛЕНТИНОВ ТОДОРОВ
416236
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 23 "Иглика"/ с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
108
ДИМИТЪР НИШАНОВ НИШАНОВ
419265
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
109
ТОДОР ИВЕЛИН БОЖЕВ
42723
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
110
БОРИС БОРИСЛАВОВ ИЛИЕВ
428262
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
111
ЖОРО ЖИВКОВ ГЕНЕВ
432143
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
112
СИМЕОН ЯВОРОВ ТЕРЗИЙСКИ
43784
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
113
НАДЕЖДА ХРИСТОВА ХРИСТОВА
44363
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
114
АЛЕЙНА АЙДЪН ОСМАН
44662
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
115
ДАНИЕЛ МАРТИН МАРИНОВ
447301
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
116
АЛЕКСАНДРА ЛЮБОМИРОВА КОЛЕВА
45579
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
117
СВЕТЛА ДИНКОВА КУНЕВА
456151
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
118
МАРИО ГАЛИНОВ КОЛЕВ
458297
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
119
АЛЕЙНА КОСТОВ
463105
ДГ 6 "Палечко"/с яслена група/
120
КАЛИНА КИРИЛ МИХОВА
466165
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
121
ЖОРО НИКОЛАЕВ ХРИСТОВ
467160
ДГ 6 "Палечко"/с яслена група/
122
КРУМ ИЛИЕВ КОЕВ
468189
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
123
ТЕОДОРА ДИМИТРОВА СТОЕВА
469230
ДГ 6 "Палечко"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ№47"Люляче"/ с яслена група/
124
НИКОЛА ГЕОРГИЕВ БУБЕВ
470185
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
125
ТЕЯ ИВАНОВА ЯЛАМОВА
47122
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
126
ЦВЕТОМИР ДАНАИЛОВ НИКИФОРОВ
472231
ДГ 23 "Иглика"/ с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
127
БЕЛЛА БОРИСЛАВОВА ГЕОРГИЕВА
480132
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
128
ВИКТОР МАНУЕЛ ПОПОВСКИ
481100
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
129
КАЛОЯН ХРИСТИЯНОВ ХРИСТОВ
484107
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
130
СИМЕОН КРАСИМИРОВ СТОЕВ
486117
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
131
АДРИАНА КОСТАДИНОВА ВАСИЛЕВА
487194
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
132
СИМЕОН СВИЛЕНОВ ШИШКОВ
48852
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
133
КРАСЕН ХРИСТИЯНОВ ПОПОВ
49044
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
134
СИМОНА ГЕОРГИЕВА ФОТЕВА
504182
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
135
КРАСИМИР МИХАИЛОВ ШОПОВ
506173
ДГ№47"Люляче"/ с яслена група/
136
НАТАЛИ СВЕТЛИНОВА НЕДЕЛЧЕВА
510261
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
137
БОРИС ДЕСИСЛАВОВ МИЧЕВ
511284
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
138
САМУИЛ СТАНИМИРОВ ТОМОВ
51255
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
139
ДАРИЯН ВОЛЕНОВ ДИМИТРОВ
514220
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
140
ПОЛИНА СТАНИСЛАВОВА ХРИСТОВА
51864
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
141
НИКОЛАЯ НИКОЛАЕВА ВАСИЛЕВА
520203
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
142
МАРК МИЛЕНОВ КОСТОВ
527260
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
143
МАРТИН ДОБРОМИРОВ ДОБРЕВ
528279
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
144
ДАНИЕЛ ЦВЕТОМИРОВ ЦВЯТКОВ
531233
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
145
БОЖИДАР АЛЕКСАНДРОВ АЛЕКСАНДРОВ
532304
ДГ 23 "Иглика"/ с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
146
КРИСТИНА ДИМИТРОВА КОСТАДИНОВА
533193
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
147
АЛЕКСАНДРА ВЕСЕЛИНОВА ГЕОРГИЕВА
53456
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
148
КАЛОЯНА ГЕОРГИЕВА ПАНАЙОТОВА
536144
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
149
АЛЕКСАНДЪР ДИМИТРОВ ДИМИТРОВ
540241
ДГ№47"Люляче"/ с яслена група/
150
НИКОЛ ДЕЯНОВА СТОИЛОВА
54110
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
151
НИКОЛ МИЛЕНОВА ПЕТРОВА
54324
ДГ 23 "Иглика"/ с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
152
САМУИЛ МАРТИНОВ ГРИГОРОВ
544296
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
153
ЯВОР СТЕФАНОВ КАМБУРОВ
545229
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
154
РАЯ ПАВЛОВА МИТЕВА
55589
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
155
КАРИНА СВЕТЛОЗАР АНАСТАСОВА
559135
ДГ 6 "Палечко"/с яслена група/
ДГ№33"Делфинче"/ с яслена група/
ДГ№36"Морска звездица"/ с яслена група/
156
МИКАЕЛА МИРОСЛАВОВА МИЛКОВА
56394
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 6 "Палечко"/с яслена група/
157
ЛОРА СЛАВЯН НАКЕВА
565111
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
158
СИЯНА ПАНАЙОТОВА ЦВЕТКОВА
572181
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
159
ИВА КАМЕНОВА КИПРОВА
57354
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
160
КРИСТИЯН ЕВГЕНИЕВ ТОНЕВ
576121
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
161
БОРИСЛАВ РОСЕНОВ БАХНЕВ
581254
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
162
СТЕФАН ГЕОРГИЕВ ХЛЕБАРОВ
583274
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
163
ЕЛИЦА ПЛАМЕНОВА МИЧЕВА
584180
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
164
КРИСТИНА ПЕТРОВА МОНОВСКА
5883
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
165
ФИЛИП СТЕФАНОВ ПИСАРОВ
592281
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
166
АЛЕКСАНДЪР КАЛОЯНОВ ХРИСТОВ
59381
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
167
НИКОЛАЙ МАРТИНОВ ТОДОРОВ
597294
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
168
ДЖУЛИАНА НИКОЛАЕВА ЯНЧЕВА
59817
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
169
ВЛАДИСЛАВ СЛАВИ СТОЯНОВ
59942
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
170
ВИКТОР МАРИЯН ПОПОВ
6001
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
171
ПРЕСЛАВА МОМЧИЛОВА ПЪРВАНОВА
605106
ДГ 23 "Иглика"/ с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
172
ИВАЙЛА ЕМИЛОВА ИВАНОВА
6065
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
173
ВИКТОРИЯ ИВАЙЛОВА КОЕВА
61716
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
174
РАДИНА СВИЛЕНОВА ПЕТРОВА
620192
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
175
РАЯ ЖЕЛЯЗКОВА РАДЕВА
624161
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
176
ИВАЙЛО НИКОЛОВ СТОЯНОВ
625178
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
177
КРИСТИАН ТЕОДОРОВ ТОДОРОВ
6359
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
178
ЙОАН ГЕОРГИЕВ ИВАНОВ
637209
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
179
АДРИАНА ГАЛИНОВА ГАЧЕВА
644276
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
180
ТЕОДОР ЗДРАВКОВ ЗДРАВКОВ
655118
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
181
ЕВА ГЕРАСИМОВА КАЛОЯНОВА
65682
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
182
ГАБРИЕЛА ИЛИЕВА ИЛИЕВА
657213
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
183
САМУИЛ ВИКТОР ДИМИТРОВ
66032
ДГ 23 "Иглика"/ с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
184
КАЛОЯН ЖИВКОВ НИКОЛОВ
661197
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
185
МАЯ ИВАЙЛОВА СТЕФАНОВА
670131
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
186
АНДРЕА АНГЕЛОВА ГОРАНЧЕВА
672270
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
187
МАРТИН ДИМИТРОВ ЗЛАТЕВ
674166
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
188
КАМЕН ЖЕКОВ ЖЕКОВ
692116
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
189
НИКОЛЕТА ИЛИЯНОВА КАЗАНЛИЕВА
695157
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
190
ВАЛЕНТИН ДИМИТРОВ ДИМИТРОВ
70618
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
191
НИКОЛ ГАЛИН ГЕОРГИЕВА
713235
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
192
ЕРЕН ФАТИХ ДЕМИРЕЛ
714138
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
193
ГАБРИЕЛА ДИМИТРОВА БИКОВА
717240
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
194
МЕЛИС МЕХНУР МАНАВ
719188
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
195
МИХАЕЛА МИЛКОВА НОВАКОВА
720266
ДГ 6 "Палечко"/с яслена група/
196
ИВА АТАНАСОВА ПРОДАНОВА
723227
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
197
ЕЛИНА ПЕТРОВА ПЕТРОВА
726159
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
198
ИВАЙЛА МАНОЛОВА БОГОСЛОВОВА
729247
ДГ№47"Люляче"/ с яслена група/
199
АЛЕКСАНДРИЯ ЯНКОВА ДЮЛГЕРОВА
737128
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
200
ДЕНИСЛАВ ПЕТРОВ НАНЕВ
742224
ДГ 23 "Иглика"/ с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
201
ЕВА ДАНИЕЛ-СЕБАСТИЯН КОНАКИ
748196
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
202
ЦВЕТЕЛИНА ЦВЕТКОВА ЦВЕТКОВА
749234
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
203
КРИСТИЯН АНДРЕЯН СТОЕВ
75375
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
204
НИКОЛЕТА ЕМИЛОВА МАРИНОВА
760190
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
205
КРИСТИЯН НИКОЛАЕВ НИКОЛОВ
7626
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
206
ВАЛЕНТИНА ТОДОРОВА ТУРЛАКОВА
77776
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
207
ДАНИЕЛ СТИЛИЯНОВ СТАНЧЕВ
783202
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
208
НИЯ ЖЕЧЕВА КОЛЕВА
784156
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
209
ЖАНЕТ ЕВГЕНИ ПАВЛОВА
78968
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ№47"Люляче"/ с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ№49"Боров кът"/с яслена група/
210
ДЕНИСЛАВ МИЛЕНОВ ДОБРЕВ
797283
ДГ№48"Ран Босилек" /с яслена група/
211
МАЯ НИКОЛАЕВА СЛАВОВА
79828
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
212
КАЛОЯН СТАНИСЛАВОВ ПЕТРОВ
799271
ДГ 23 "Иглика"/ с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
213
ФИЛИП ЙОРДАНОВ ЙОРДАНОВ
80334
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
214
БОЖИДАРА НИКОЛАЕВА НИКОЛОВА
812109
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 23 "Иглика"/ с яслена група/
215
ИРИНА МАРТИНОВА МИРЧЕВА
817288
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
216
ЛИЛИ ПЕТРОВА ПЕТРОВА
819298
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
217
ЕЛИЦА АНТОНОВА ТОДОРОВА
828205
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 6 "Палечко"/с яслена група/
ДГ№49"Боров кът"/с яслена група/
218
ЛИА ВЕСЕЛИНОВА ИВАНОВА
83371
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
219
ЛОРА СВИЛЕНОВА МАРИНОВА
83778
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
220
ЗАХАРИ МИХАИЛ ДИМИТРОВ
845243
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
221
КИРИЛ ПАНАЙОТОВ КИРИЛОВ
84665
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
222
ТЕОДОР НИКОЛАЕВ ЧАТАЛБАШЕВ
85198
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
223
АЛЕЙНА ТОДОРОВА АЛЕКСАНДРОВА
853146
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 23 "Иглика"/ с яслена група/
224
СТЕЛЛА ВАЛДИР ДЕ СОУЗА
866285
ДГ№49"Боров кът"/с яслена група/
225
МИНА ТОДОРОВА ТОДОРОВА
874150
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
226
САМУИЛ РАДОСТИНОВ РАДУШЕВ
875239
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 23 "Иглика"/ с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
227
ВАЛЕНТИН ВАЛЕНТИНОВ ИВАНОВ
88340
ДГ№47"Люляче"/ с яслена група/
228
ВИХРА СТАН КАЛОВА
88447
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
229
МАТЕУС ВАЛЕНТИНОВ ВЪРБАНОВ
886155
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
230
ИВАН АНКОВ МИНКОВ
891218
ДГ№49"Боров кът"/с яслена група/
231
АЛЕКСАНДРА МАРИЯНОВА МИНЧЕВА
89261
ДГ 23 "Иглика"/ с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
232
МАРИЯ ЙОРДАНОВА ПАВЛОВА
89385
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
233
БОРИЛ НИКОЛОВ ТОДОРОВ
900249
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
234
ДАРИЯ МИТКОВА ДИМИТРОВА
904221
ДГ 23 "Иглика"/ с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
235
АЛЕКСАНДЪР ЖИВКОВ ЗЛАТИНОВ
908286
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 23 "Иглика"/ с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
236
ИРЕНА ИВАНОВА ИВАНОВА
911287
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
237
КИРИЛ ГЕОРГИЕВ СТОЕВ
913108
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
238
ПРЕСЛАВА ДОНЕВА ГЕНОВА
91549
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
239
МИХАЕЛА ГЕОРГИЕВА ГИЧЕВА
919103
ДГ№47"Люляче"/ с яслена група/
240
МИХАЕЛ ХРИСТОВ ХРИСТОВ
921242
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
241
РАДОСЛАВ ВАЛЕНТИНОВ РАНКОВ
923273
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
242
КРУМ ДЕСИСЛАВОВ ДИМИТРОВ
92535
ДГ 23 "Иглика"/ с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
243
АНА МОМЧИЛОВА ТОДОРОВА
929300
ДГ№48"Ран Босилек" /с яслена група/
244
ФЕЛИСИТИ ШЕНОЛ САМИ
931115
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
245
АЛЕСИЯ ЯВОРОВА ПЕТРОВА
93251
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
246
ИДА АЛЕКСАНДРОВА ТОДОРОВА
934223
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
247
СОФИЯ ТАНЕВА МАРКОВСКА
937206
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 23 "Иглика"/ с яслена група/
248
ИВАН СТОЯНОВ МИШЕВ
939250
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
249
АЛЕКСАНДЪР АТАНАСОВ ГЕОРГИЕВ
94087
ДГ 6 "Палечко"/с яслена група/
250
ДАНАИЛ ПАВЛОВ ДИМИТРОВ
941258
ДГ 6 "Палечко"/с яслена група/
251
ЯНИСЛАВ ВЕСЕЛИНОВ ТОНЧЕВ
945255
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ№47"Люляче"/ с яслена група/
ДГ№48"Ран Босилек" /с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
252
ГЕОРГИ ДОБРОМИРОВ ПЕЕВ
94691
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
253
МАРТИН ДИЯНОВ ИЛИЕВ
951175
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
254
ЙОРДАН ТИХОМИРОВ ДИМИТРОВ
953177
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
255
МИЛДА СЕВДОВА АТАНАСОВА
959133
ДГ 6 "Палечко"/с яслена група/
256
АННА ПЛАМЕНОВА БОЙЧЕВА
96046
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
257
БОГДАН ТАМБОВЦЕВ
969167
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
258
КОНСТАНТИН СВЕТОСЛАВОВ ЛЮБЕНОВ
97627
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
259
КРИСТИАНА КРИСТИАН НЕДЕЛЧЕВА
982215
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
260
ЛЪЧЕЗАР ИВАЙЛОВ ПЕТРОВ
985278
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
261
НИКОЛАЙ ВЛАДИМИРОВ ИВАНОВ
988172
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
262
ВЛАДИМИР ДМИТРИЕВИЧ СКРИПНИКОВ
993120
ДГ 23 "Иглика"/ с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
263
НИКОЛЕТА ТРАЯНОВА НИКОВА
99458
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
264
ГАЛЕНА СТАНИСЛАВОВА САРАЛИЙСКА
100195
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
265
АЛЕКСАНДРА ЗДРАВКОВА ГЕОРГИЕВА
1010152
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
266
МИЛЕНА СТОЯНОВА АНДРЕЕВА
1014290
ДГ 6 "Палечко"/с яслена група/
267
НИКОЛА ЗДРАВКОВ СТАНЧЕВ
1015129
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
268
МОМЧИЛ МАРТИН ХРИСТОВ
1017207
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
269
МИЯ ЙОРДАНОВА АТАНАСОВА
1018141
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
270
КАРИНА СТИЛИЯНОВА ДЕМИРОВА
101943
ДГ 6 "Палечко"/с яслена група/
271
ВИКТОРИЯ ЙОРДАНОВА ПАРУШЕВА
102038
ДГ№47"Люляче"/ с яслена група/
272
НИКОЛ НИКОЛАЕВА МОЛДУВАНОВА
1021256
ДГ 6 "Палечко"/с яслена група/
273
МАРТИН ПЛАМЕНОВ ГЕОРГИЕВ
1022216
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 6 "Палечко"/с яслена група/
ДГ№49"Боров кът"/с яслена група/
274
ЕЛЕНА ДИМИТРОВА МИХАЙЛОВА
1024238
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
275
МАКСИМИЛИЯН КРИСТИЯН МАРИНОВ
1025127
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
276
НИКОЛАЙ ИВАЙЛОВ СИМЕОНОВ
1026212
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
277
ТЕОДОР АЛЕКСАНДРОВ ДИМИТРОВ
10278
ДГ 6 "Палечко"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ№48"Ран Босилек" /с яслена група/
278
ГЕОРГИ ДМИТРИЕВ ДАМБАЛОВ
1028125
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
279
СИМЕОН ЮЛИАНОВ СЛАВОВ
102977
ДГ№48"Ран Босилек" /с яслена група/
280
МАТЕЙ ТОДОР КАРАКЕХАЙОВ
103013
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
281
ЮЛИЯ АТАНАСОВА ЯНЕВА
1031113
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
282
ЛЪЧЕЗАР ИВАЙЛОВ ЦАНЕВ
103270
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
283
ФИЛИП ВЕНЦЕСЛАВОВ ВЕНЕЛИНОВ
103336
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
284
БОРАН АСЕНОВ АСЕНОВ
1034110
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
285
НИКОЛА ВАСИЛЕВ ДЖИЛЯНОВ
1035183
ДГ№48"Ран Босилек" /с яслена група/
286
ЕМИЛ ВЕНКОВ ТОШКОВ
1036293
ДГ№47"Люляче"/ с яслена група/
287
СИМЕОН КАЛОЯНОВ СТОЯНОВ
1037289
ДГ№47"Люляче"/ с яслена група/
288
МАТЕА КРАСЕН ХАРБАЛИЕВА
10387
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
289
ВИКТОРИЯ ГЕОРГИЕВА ГАТЕВА
103953
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
290
АЙЛЯ ДЖУНЕТ СЮЛЕЙМАНОВА
1040123
ДГ 6 "Палечко"/с яслена група/
291
НИКОЛ ХРИСТОВА БАБАКОЛОВА
1041263
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
292
ВИЛИЯН НЕДЕЛЧЕВ ЯНКОВ
1042170
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 6 "Палечко"/с яслена група/
ДГ№48"Ран Босилек" /с яслена група/
293
МИШЕЛ АЛБИ ДЕМА
1043217
ДГ 6 "Палечко"/с яслена група/
294
ДЕЯН ПАНАЙОТОВ ПАНАЙОТОВ
1044154
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
295
МАРТИН ПЛАМЕНОВ АНГЕЛОВ
104529
ДГ 6 "Палечко"/с яслена група/
296
ДАНИЕЛ МАРИАНОВ ЯНЕВ
104667
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 6 "Палечко"/с яслена група/
ДГ№47"Люляче"/ с яслена група/
297
НИКОЛАЙ НИКОЛАЕВ СЪБЕВ
1047139
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
298
МАРТИН ЮРИЕВ ЮРИЕВ
1048291
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
299
КАМЕЛИЯ АНКОВА ПЕТКОВА
1049277
ДГ№49"Боров кът"/с яслена група/
300
ДОНКА ФИДАНКОВА КИРИЛОВА
1050140
ДГ№49"Боров кът"/с яслена група/
301
НИКИСЛАВ ХРИСТОВ МИНЧЕВ
105159
ДГ 6 "Палечко"/с яслена група/
302
ЕЛЕНА ДИМИТРОВА ДРАГАНОВА
1052259
ДГ 6 "Палечко"/с яслена група/
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
ДГ№47"Люляче"/ с яслена група/
303
ТИНА АНАТОЛИЕВА ТОЛОКОННИКОВА
1053184
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
304
БОРИС ЮЛИЯНОВ ИВАНОВ
1054104
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/

Всички деца

Три имена на детеГодина на ражданеРегистрационен номерЗабележка
1
ИВО ВЛАДИМИРОВ ИВАНОВ
20161Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
2
ДАНАИЛ СВЕТОСЛАВ АТАНАСОВ
20172За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
3
ДАРИНА НИКОЛАЕВА ИЛИЕВА
20163За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
4
ВЛАДИМИРА ВАСИЛЕВА ДИМИТРОВА
20164За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
5
ТЕОДОР ДИМИТРОВ НАЙДЕНОВ
20165Детето е класирано в ДГ№47"Люляче"/ с яслена група/
6
ЙОАНА ИВОВА ВЕЛЕВА
20166За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
7
ЕЛИЯ КАМЕНОВА СТОЯНОВА
20167За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
8
КОНСТАНТИН ГЕОРГИЕВ АНДРЕЕВ
20168Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
9
НИКОЛ ТЕОДОРОВА ДИМИТРОВА
20169Детето е участвало за:ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
10
МАГДАЛЕНА МАРТИНОВА ЛУПОВА
201610За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
11
ПАВЛИН ПЕТКОВ ЯНКОВ
201611Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
12
КОСАРА ЦВЕТАНОВА ТОПАЛОВА
201712Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
13
БОЖИДАР ЗЛАТИНОВ РАЧЕВ
201713Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
14
ДАНИЕЛ ГАЛИНОВ ГАЧЕВ
201614Детето е участвало за:ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
15
ДАНИЕЛ ДИМИТРОВ ДИМИТРОВ
201615За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
16
ЙОРДАН ЯВОРОВ ПЕТКОВ
201616Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
17
РОСТИСЛАВ ЙОРДАНОВ КОЛЕВ
201617За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
18
ДАНИЕЛ НИКОЛАЕВ ДИМИТРОВ
201718За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
19
РАДОСТ СВИЛЕНОВА НЕНОВА
201620За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
20
ЗЛАТОМИР РАДОСТИНОВ ДИМИТРОВ
201722За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
21
ДАРИЯ КРАСИМИРОВА ДИМИТРОВА
201623Детето е участвало за:ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
22
ВАНЕСА СИМЕОНОВА КРЪСТЕВА
201624Детето е участвало за:ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
23
КАЛОЯН ДИМИТРОВ АМБРОЗОВ
201625За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
24
АЛИЯ ИСВЕТ ИСМАИЛОВА
201626За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
25
ТЕОДОР ДИНКОВ МИТЕВ
201628За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
26
МИРОН РУСЛАНОВ РАДЕВ
201629Детето е участвало за:ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
27
ГАБРИЕЛА ГАВРИЛОВА СТОЯНОВА
201630Детето е участвало за:ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
28
ЕЛЕНА ПЛАМЕНОВА ВЛАДИМИРОВА
201631За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
29
ХРИСТИЯН БОРИСОВ ХРИСТОВ
201634Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
30
ЙОАНА АНГЕЛОВА АНГЕЛОВА
201635Детето е участвало за:ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
31
ВИКТОР МОМЧИЛОВ ВАЛЕНТИНОВ
201639Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
32
ДИМИТЪР ДИМИТРОВ МИТЕВ
201640За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
33
ВАЛЕРИ ВИКТОРОВ МАНЕВ
201641За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
34
ТИАНА ВАЛЕРИЕВА ГЕОРГИЕВА
201642За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
35
СВЕТЛОЗАР НИКОЛАЕВ СТАНЧЕВ
201643Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
36
ИВАНА МИХАЙЛОВА МИХОВА
201645Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
37
ВИХРЕН ИВАНОВ МАРИНОВ
201646Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
38
ДАНАЯ ИЛИЯНОВА ИЛИЕВА
201648Детето е участвало за:ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
39
СИЛВИЯ ПЛАМЕНОВА ПАНАЙОТОВА
201650Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 23 "Иглика"/ с яслена група/
40
РАЯН ГЕОРГИЕВ ТОНЕВ
201652Детето е участвало за:ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
41
КРИСТИНА АЛЕКСАНДРОВА СТЕФАНОВА
201655За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
42
БОРИС СТИЛИЯНОВ КАМБУРОВ
201656Детето е участвало за:ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
43
БОРИС АДРИАНОВ ПЪРВАНОВ
201759Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
44
ГАБРИЕЛА СВИЛЕНОВА ГЕОРГИЕВА
201662Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
45
САМУИЛ НИКОЛАЕВ СТОЯНОВ
201663Детето е класирано в ДГ№48"Ран Босилек" /с яслена група/
46
НИКОЛА БЛАЖЕЙ НИЕТРЕСТА
201664Детето е участвало за:ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
47
НИКОЛ НИКОЛАЕВА ХРИСТОВА
201665Детето е участвало за:ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
48
МАКСИМ БОРИСОВ МИХАЙЛОВ
201770За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
49
СИМОНА ПЛАМЕНОВА ЙОРДАНОВА
201671Детето е участвало за:ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
50
НИКОЛАЯ СВЕТОСЛАВОВА НИКОЛАЕВА
201672За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
51
КРИСТИНА ЦВЕТЕЛИНОВА САЛУТСКА
201773Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
52
КАРИНА СТАНИМИРОВА ДИМИТРОВА
201674Детето е участвало за:ДГ 23 "Иглика"/ с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
53
ЮЛИАНА ЖИВКОВА ЛИПЧЕВА
201675За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
54
СИМЕОН ИВАЙЛОВ ДИМИТРОВ
201678Детето е участвало за:ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
55
АНЪЛ МУРАД КАДИР
201679Детето е участвало за:ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
56
КАЛОЯН НАЙДЕНОВ ТОДОРОВ
201680Детето е участвало за:ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
57
СВЕТЛИН ВАЛЕНТИНОВ КОЛЕВ
201684Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
58
БОЯН АЛЕКСАНДРОВ СИМЕОНОВ
201785За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
59
КРАСИМИРА КРАСИМИРОВА ИВАНОВА
201687Детето е участвало за:ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
60
СТЕФАН ХРИСТОВ МИЛУШЕВ
201688Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
61
ИВАН ИВАЙЛОВ ФЛОРОВ
201689Детето е участвало за:ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
62
МИХАИЛ МИХАИЛОВ БОЙЧЕВ
201693За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
63
ДАНИЕЛ ПЕТКОВ АТАНАСОВ
201794За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
64
ВЕЛИНА СВИЛЕН СТОЯНОВА
201695За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
65
ДЕЯНА ДРАГОМИРОВА МИХОВА
201696За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
66
ТЕЯ ТОДОРОВА ДАМЯНОВА
201698Детето е участвало за:ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
67
АЛЕКСАНДЪР ИЛИЯНОВ ТОДОРОВ
201699За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
68
АЛИС ХАЙК ЧАДЪРЖИЯН
2016101Детето е участвало за:ДГ 23 "Иглика"/ с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
69
АННА КРАСИМИРОВА ЙОРДАНОВА
2016102За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
70
ВИКТОР ПАНАЙОТОВ ВИДОВ
2017103За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
71
МАРТИН ВАЛЕНТИНОВ АТАНАСОВ
2016104За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
72
КАТЕРИНА ТОДОРОВА ИЛИЕВА
2016105За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
73
АДЕЛИНА ИЛИЕВА ИЛИЕВА
2016106За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
74
МАРТИН ЙОРДАНОВ АТАНАСОВ
2016110За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
75
КРИСТИЯН КРАСИМИР ИВАНОВ
2016111За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
76
ЕЛИС ТЕЗДЖАНОВА НУРИДИНОВА
2016112За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
77
ИНА МАРГАРИТОВА МИСИРДЖИЕВА
2016115Детето е участвало за:ДГ 23 "Иглика"/ с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
78
ДАРА МАРТИН ЖЕЛЯЗКОВА
2016116Детето е участвало за:ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
79
МАТЕЙ ХРИСТОВ КОЕВ
2017118За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
80
ЕВА НИКОЛАЕВА ИГНАТОВА
2016119За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
81
ВЕЛИЗАР АНТОНОВ ЧЕРНЕВ
2016123За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
82
ВИКТОР ДИМИТЪР ДИМИТРОВ
2016124За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
83
КРИСТИЯН СЕРГЕЕВ СИДОРОВ
2016126Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
84
ЯНА СТЕФАНОВА СТЕФАНОВА
2016127За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
85
АЛЕКСАНДЪР ПЛАМЕНОВ НИКОЛОВ
2016128За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
86
ИВАЙЛО ДЕСИСЛАВОВ ДИМИТРОВ
2017132За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
87
НИКОЛА ЯВОРОВ МИТЕВ
2016133Детето е участвало за:ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
88
МАГДАЛЕНА БОРИСЛАВОВА СТОЕВА
2016134Детето е участвало за:ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
89
ИВАЙЛА ДОБРОМИРОВА ДИМИТРОВА
2016135Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
90
РЕНЕТА АТАНАСОВА КОСТАДИНОВА
2016136За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
91
ГЕОРГИ МИРОСЛАВОВ МАРИНОВ
2016139Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
92
КАЛОЯН КОНСТАНТИНОВ ДОБРЕВ
2016141За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
93
БОЖИДАР НИКОЛОВ ТОДОРОВ
2017142Детето е участвало за:ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
94
ГАБРИЕЛА МИРОСЛАВОВА МАРИНОВА
2016145Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
95
ОКАН АЙЛИН ХАСАНОВ
2016150Детето е участвало за:ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
96
ФЕЛИН ЮСУФ ХЮСЕИН
2016151За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
97
РАДОСТИН СВЕТЛОЗАРОВ ДИНЕВ
2017152За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
98
ВИКТОРИЯ ДОБРОМИРОВА АРНАУДОВА
2017153За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
99
КРИСТИАН МИРОСЛАВОВ КАЛЧЕВ
2017154Детето е участвало за:ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
100
ДЖЕМ ГЮНАЙ ФИКРЕТ
2016158За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
101
ЛЪЧЕЗАР РАДОСЛАВОВ ГЕОРГИЕВ
2016159Детето е класирано в ДГ 6 "Палечко"/с яслена група/
102
ВИКТОРИЯ СВЕТЛОЗАРОВА БАБАДАЛИЕВА
2016161Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
103
АЛЕКСАНДЪР ДИМИТРОВ ДИМИТРОВ
2016162За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
104
ЦВЕТЕЛИН АТАНАСОВ ХРИСТОВ
2016163За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
105
МИХАЕЛА ТОДОРОВА ДИМИТРОВА
2016164За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
106
МАТЕЙ ГЕОРГИЕВ МИНЧЕВ
2016166Детето е участвало за:ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
107
СИМОНА ИВАЙЛОВА ДИМИТРОВА
2016168Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
108
ЛЪЧЕЗАР ПЛАМЕНОВ СТОЯНОВ
2017169За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
109
МАРИЯ МАРТИНОВА КРЪСТЕВА
2016170За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
110
МАРГАРИТА НИКОЛОВА ЧАКЪРОВА
2017172За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
111
СИМОНА КОСТАДИНОВА СТОЙЧЕВА
2016173За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
112
СТАНИСЛАВ МАРТИНОВ ТОДОРОВ
2016174За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
113
МАРТИН ЛЮБОМИРОВ МИХОВ
2016177За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
114
МАРТИН КАЛОЯНОВ ГЕОРГИЕВ
2016178За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
115
ТЕОДОР ХРИСТОВ ЕНЧЕВ
2016182За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
116
МОМЧИЛ СТАНИМИРОВ ЕВСТАТИЕВ
2016183Детето е участвало за:ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
117
АНТОН ГЕОРГИЕВ ИЛИЕВ
2016184За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
118
НИА КОНСТАНТИН КРЪСТЕВА
2016185За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
119
ЙОРДАН ЖЕЛЕВ КАЛУДОВ
2016186За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
120
КРИСТИЯН АНДРЕЕВ АТАНАСОВ
2016187За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
121
МАРИНА ЙОНКОВА ЯНЧЕВА
2016188За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
122
МИХАЕЛА ДИЛЯНОВА ИВАНОВА
2016190Детето е участвало за:ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
123
ЙОРДАН ИЛИЯНОВ СТРАТИЕВ
2016192За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
124
ДАНАЯ ГЕОРГИЕВА ТЕНЕВА
2016193Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
125
НИКОЛА СТЕФАНОВ КОСТОВ
НИЯ СТЕФАНОВА КОСТОВА
2017194Детето е класирано в ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
126
ИВАЙЛО ДОБРОМИРОВ НЕНОВ
2016196За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
127
ХРИСИЯ КРАСИМИРОВА ХРИСТОВА
2016198За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
128
СОФИЯ ЮЛИЯНОВА МИНЧЕВА
2016201За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
129
СИМОНА ПЕТРОВА ПЕТРОВА
2016205За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
130
ЕЛИНА МИРОСЛАВОВА ЗАХАРИЕВА
2016207За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
131
ВАЛЕРИЯ ВЕСЕЛИНОВА АЛЕКСАНДРОВА
2016209За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
132
ВЕРОНИКА ПЛАМЕНОВА ГЕОРГИЕВА
2016210За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
133
КАРИНА ДИМИТРОВА МАШКОВА
2016211Детето е участвало за:ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
134
ЕКАТЕРИНА БОЯНОВА МИХАЙЛОВА
2016212Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
135
ЛЪЧЕЗАР МАРТИНОВ АТАНАСОВ
2016214Детето е участвало за:ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
136
ЕРИКА ДИМИТРОВА МИТЕВА
2016218За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
137
СЛАВЕЯ КИРИЛОВА СТОЯНОВА
2016219За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
138
НИКОЛАЙ ТОШКОВ МИРАЗЧИЙСКИ
2016220Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
139
МАРТИН РАДОСТИНОВ РАДЕВ
2016221За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
140
ТЕОДОР МЛАДЕНОВ ЙОРДАНОВ
2016222Детето е участвало за:ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
141
АЛЕКСАНДЪР ЕМИЛОВ МИТЕВ
2016224За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
142
ПАВЕЛ РАДОСТИНОВ ПАНКОВ
2016225Детето е участвало за:ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
143
ДАРИНА БОЯНОВА ДИМИТРОВА
2016226За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
144
ЛУИЗА ГЕОРГИЕВА ИВАНОВА
2016227За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
145
ИВАЙЛО БОЯНОВ ВЕЛИКОВ
2016229За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
146
ЙОАННА АЛЕКСАНДРОВА АНГЕЛОВА
2016231Детето е участвало за:ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
147
АНТОНИЯ АТАНАСОВА АТАНАСОВА
2016237Детето е участвало за:ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
148
МИХАЕЛА КОСТАДИНОВА КАДИЕВА
2016238За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
149
КОНСТАНТИН ВЛАДИМИРОВ ВАСИЛЕВ
2016241Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
150
СИМОНА ЙОРДАНОВА АНДОНОВА
2016243За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
151
ВИКТОРИЯ МАРТИНОВА ДИМИТРОВА
2016244За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
152
ИВАН ИВАНОВ ВАСИЛЕВ
2016245За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
153
ГЛОРИЯ ТОДОРОВА ВЪЛЧЕВА
2016246Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
154
НИКОЛИНА ГЕОРГИЕВА ПЕТРОВА
2016247Детето е класирано в ДГ№49"Боров кът"/с яслена група/
155
ДЕНИС ДИМИТРОВ ИВАНОВ
2017250За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
156
НИКОЛАЙ НИКОЛАЕВ ЛАЛЕВ
2016251За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
157
ДАНИЕЛ НИКОЛАЕВ НИКОЛОВ
2016252За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
158
БОЯНА ВАЛЕНТИНОВА ХРИСТОВА
2016253Детето е участвало за:ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
159
ЕКАТЕРИНА АЛЕКСАНДРОВА СЯРОВА
2016256Детето е участвало за:ДГ 23 "Иглика"/ с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
160
САМУИЛ СВЕТЛИНОВ ХРИСТОВ
2016258За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
161
ПРЕСЛАВ КАЛОЯНОВ ДИМИТРОВ
2016261За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
162
КРИСТИНА СТАНИСЛАВОВА ЙОРДАНОВА
2016264За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
163
ДАЛИЯ НИКОЛАЕВА ЙОРДАНОВА
2016265Детето е участвало за:ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
164
ПАОЛА АНТОНИЕВА КРУШАРСКА
2016266Детето е участвало за:ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
165
КРИСТИЯНА КРИСТИЯНОВА ЗЛАТИНОВА
2017267Детето е участвало за:ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
166
ВИКТОР СВЕТОСЛАВ ВЕНЕЛИНОВ
2016269За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
167
ПРЕСЛАВ СВЕТОСЛАВОВ ИЛИЕВ
2016270За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
168
ФИЛИП ВЛАДИМИРОВ СИРАКОВ
2016274За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
169
ДИМИТЪР ДИМИТРОВ ЙОРДАНОВ
2017275Детето е участвало за:ДГ 23 "Иглика"/ с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
170
КРИСТИЯН МИЛЕНОВ КРАСИМИРОВ
2016276Детето е участвало за:ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
171
ЕЛИСА КАДИРОВА КАДИРОВА
2017277За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
172
ЖОАН ПЕТРОВ ВЕЛЧЕВ
2016279Детето е класирано в ДГ 6 "Палечко"/с яслена група/
173
КАЛИНА НИКОЛАЕВА ДИМИТРОВА
2016281За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
174
МАКСИМИЛИЯН СВЕТОЗАРОВ СИМЕОНОВ
2016284За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
175
ВИКТОР ПЛАМЕНОВ СТЕФАНОВ
2016285Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
176
МАРТИН АЛЕКСАНДРОВ ТАШЕВ
2016286Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
177
ВЕРОНИКА ИВЕЛИН СЪБКОВА
2016287Детето е участвало за:ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
178
ЕЛИНА БОРИСЛАВОВА ПЕТКОВА
2016288За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
179
СЛАВЕНА СИМЕОНОВА ПЕТРОВА
2016290За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
180
ИЗАБЕЛЛА ДЖЕЙЛЯН ХЮСЕИНОВА
2017292За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
181
ДАРИНА ГЕОРГИЕВА ДРАГАНОВА
2016296За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
182
РУМЕН БОРИСЛАВОВ ЙОРДАНОВ
2016297Детето е участвало за:ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
183
ХРИСТО ДОБРОМИРОВ ТОДОРОВ
2016298Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
184
КАЛОЯН ДИМИТРОВ КИРОВ
2016300Детето е участвало за:ДГ 23 "Иглика"/ с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
185
ДАРИЯ СВЕТЛИНОВА СТАНЧЕВА
2016302Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
186
СОФИЯ ИВАНОВА ГОЧЕВА
2016306Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
187
КАЛОЯН КРАСИМИРОВ ДИМИТРОВ
2016307За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
188
ДАНИЕЛ МАНОЛОВ АЛЕКСАНДРОВ
2016311За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
189
АЛЕКСАНДРИНА ПЛАМЕНОВА ГЕОРГИЕВА
2016312За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
190
СИЯНА ТОДОРОВА СИМЕОНОВА
2016315Детето е участвало за:ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
191
БОЖИДАРА МАРТИНОВА ГАНЧЕВА
2016319Детето е участвало за:ДГ 23 "Иглика"/ с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
192
ИВАН ХРИСТОВ БОРИСОВ
2016322За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
193
МИХАЕЛА ПЛАМЕНОВА РАЙКОВА
2016323За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
194
ЖАКЛИН МИЛЕНОВА СЛАВОВА
2016325За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
195
ТИОНА ДАНИЕЛОВА ФРАНЦОВА
2017326За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
196
ЕЛИА КАЛОЯНОВА ИВАНОВА
2016331За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
197
НИКОЛАЙ ДИМИТРОВ АСЕНОВ
2017334Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
198
ГЕОРГИЯ ЕМИЛОВА ПОПОВА
2017335За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
199
ЗОРНИЦА ЮЛИЯНОВА СТАЙКОВА
2016336Детето е участвало за:ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
200
ВЛАДИМИР БОРИСОВ БОРИСОВ
2016337За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
201
МАРТИН ДИМИТРОВ СТОЙЧЕВ
2016339За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
202
ГАБРИЕЛА НИКОЛОВА КОЛЕВА
2016341Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
203
РАДОСЛАВ ЯНЧЕВ ЯНЧЕВ
2017345За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
204
СОФИЯ ДИМИТРОВА НАЙДЕНОВА
2017346Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
205
БОРИС РОСЕНОВ МИЛКОВ
2017347За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
206
МАРИЯ ДИМИТРОВА НЕДЯЛКОВА
2016348За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
207
ДИМИТЪР КАЛИНОВ ФИЛИПОВ
2017349За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
208
ДАРИНА БОЯНОВА СТОЙЧЕВА
2016352За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
209
ЦВЕТЕЛИНА ИВАЙЛОВА ЦВЕТКОВА
2016353За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
210
ЗЛАТИНА СТОЯНОВА АПОСТОЛОВА
2016356За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
211
МАРИО ЖИВКОВ НАРЛЕВ
2016357Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
212
ЕРАЙ АЙДЪНОВ ИСМАИЛОВ
2016358Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
213
МАНУЕЛА ИВАЙЛОВА КОСТАДИНОВА
2016360Детето е участвало за:ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
214
АДЕЛИНА СТАНИСЛАВОВА МАЛИНСКА
2016361Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
215
ЗАХАРИ ЯСЕН ИЛИЕВ
2016363Детето е участвало за:ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
216
ЯНИ СТЕФАНОВ КАРАИВАНОВ
2016367Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
217
ЕМИЛИ ДАНИЕЛ ДИМИТРОВА
2016369За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
218
КРИСТИЯН КОСТАДИНОВ КОСТАДИНОВ
2017370За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
219
ЕЛИЯ ИВЕЛИНОВА ЖЕЛЯЗКОВА
2016371За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
220
АНТОНИЯ ИВАНОВА ИВАНОВА
2016373Детето е участвало за:ДГ№47"Люляче"/ с яслена група/
221
МИРЕЛА БОРИСЛАВОВА ЖЕЛЕВА
2017374За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
222
ТРАЯН ЙОРДАНОВ ТОДОРОВ
2017376За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
223
ГАБРИЕЛ СТАНИСЛАВОВ БЕЛЧЕВ
2017377За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
224
ПРЕСИЯН ВЕНЦИСЛАВОВ ЯНЕВ
2017381За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
225
ИВАЙЛО ИВО ДУШЕВ
2016382Детето е участвало за:ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
226
ГАБРИЕЛА СВИЛЕНОВА ГОРЕВА
2016384Детето е участвало за:ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
227
СЛАВИ ИВАЙЛОВ СЛАВОВ
2016385За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
228
ВИКТОР НИКОЛАЕВ КУРТЕВ
2016386За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
229
ЖАНА ВЕНЦИСЛАВОВА ПЕТКОВА
2016388Детето е участвало за:ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
230
БОРИС СВЕТОСЛАВОВ ИВАНОВ
2016389За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
231
КОНСТАНТИН ТОДОРОВ ГЕОРГИЕВ
2016391За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
232
КРИСТИЯН КРАСИМИРОВ ДОБРЕВ
2016394За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
233
ГАЛИНА КАЛОЯНОВА КРЪСТЕВА
2016396За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
234
ВИКТОР СТАНИМИР СЪБЕВ
2016399За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
235
РЕНЕТА АНГЕЛОВА ТОДОРОВА
2016403За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
236
ТЕОДОР МИЛЕНОВ ПЕТКОВ
2017404За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
237
ДАРИЯ ИВАЙЛОВА ДИМИТРОВА
2016406Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
238
МАГДАЛЕНА ДИМИТРОВА КИРИЛОВА
2016407Детето е участвало за:ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
239
АНДРЕЙ ЮЛИЯНОВ АНДРЕЕВ
2016408За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
240
МАРИЯНА ИЛКОВА ЧЕРНЕВА
2017409Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
241
ДАЯНА ВАЛЕНТИНОВА МАРКОВА
2016411Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
242
МАТЕЙ ДОЙЧЕВ ДОЙЧЕВ
2017412За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
243
САМУИЛ СТОИМЕНОВ СЛАВОВ
2016414За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
244
ДАВИД ВАЛЕРИЕВ ТОДОРОВ
2016415За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
245
ВАЛЕНТИН ВАЛЕНТИНОВ ТОДОРОВ
2016416Детето е участвало за:ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 23 "Иглика"/ с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
246
САХРА ИСМАИЛОВА ЮМЕРОВА
2016417За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
247
ДИМИТЪР НИШАНОВ НИШАНОВ
2016419Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
248
НИКОЛАЙ КИРИЛОВ ИВАНОВ
2016424За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
249
ТОДОР ИВЕЛИН БОЖЕВ
2017427Детето е участвало за:ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
250
БОРИС БОРИСЛАВОВ ИЛИЕВ
2016428Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
251
ЖОРО ЖИВКОВ ГЕНЕВ
2016432Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
252
ДАНИЕЛ ДИЯНОВ СТОЙЧЕВ
2016433За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
253
ДОБРОМИР РАДОСЛАВОВ ЦАЛТА-МЛАДЕНОВ
2016434За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
254
БОЖИДАР ЯНЧЕВ ЯНЕВ
2016436За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
255
СИМЕОН ЯВОРОВ ТЕРЗИЙСКИ
2016437Детето е участвало за:ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
256
МИХАИЛ ГЕОРГИЕВ КОЛЕВ
2016440За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
257
НАДЕЖДА ХРИСТОВА ХРИСТОВА
2016443Детето е участвало за:ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
258
АЛЕКСАНДЪР ТОДОРОВ ГЕОРГИЕВ
2016444За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
259
КРИСТИЯН АНТОНОВ ГЕОРГИЕВ
2016445За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
260
АЛЕЙНА АЙДЪН ОСМАН
2016446Детето е участвало за:ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
261
ДАНИЕЛ МАРТИН МАРИНОВ
2016447Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
262
ВИКТОР КРИСТИЯНОВ ДРУМЕВ
2016448За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
263
АНТОАН ЕДМОНТ КАЛФАЯН
2016451За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
264
СИЯНА ИВЕЛИНОВА ИВАНОВА
2016452За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
265
АЛЕКСАНДРА ЛЮБОМИРОВА КОЛЕВА
2016455Детето е участвало за:ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
266
СВЕТЛА ДИНКОВА КУНЕВА
2016456Детето е участвало за:ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
267
ТЕРЕЗА БИСЕРОВА ДИМИТРОВА
2016457За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
268
МАРИО ГАЛИНОВ КОЛЕВ
2016458Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
269
НИКОЛ ЙОРДАНОВА ПАНАЙОТОВА
2017459За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
270
СОФИЯ ТРАЯНОВА ДИМИТРОВА
2016461За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
271
АЛЕЙНА КОСТОВ
2016463Детето е класирано в ДГ 6 "Палечко"/с яслена група/
272
КАЛИНА КИРИЛ МИХОВА
2016466Детето е участвало за:ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
273
ЖОРО НИКОЛАЕВ ХРИСТОВ
2016467Детето е класирано в ДГ 6 "Палечко"/с яслена група/
274
КРУМ ИЛИЕВ КОЕВ
2017468Детето е участвало за:ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
275
ТЕОДОРА ДИМИТРОВА СТОЕВА
2016469Детето е участвало за:ДГ 6 "Палечко"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ№47"Люляче"/ с яслена група/
276
НИКОЛА ГЕОРГИЕВ БУБЕВ
2016470Детето е класирано в ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
277
ТЕЯ ИВАНОВА ЯЛАМОВА
2016471Детето е участвало за:ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
278
ЦВЕТОМИР ДАНАИЛОВ НИКИФОРОВ
2016472Детето е участвало за:ДГ 23 "Иглика"/ с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
279
ГРЕТА ГАЛИНОВА ВЕЛИКОВА
2016474За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
280
СИЛВИАВАУ МУЛИАГА НИНИЛИ
2016478За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
281
БЕЛЛА БОРИСЛАВОВА ГЕОРГИЕВА
2016480Детето е участвало за:ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
282
ВИКТОР МАНУЕЛ ПОПОВСКИ
2016481Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
283
ЖАНИНА КИРИЛОВА ЖЕКОВА
2017482За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
284
КАЛОЯН ХРИСТИЯНОВ ХРИСТОВ
2017484Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
285
СИМЕОН КРАСИМИРОВ СТОЕВ
2016486Детето е участвало за:ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
286
АДРИАНА КОСТАДИНОВА ВАСИЛЕВА
2016487Детето е участвало за:ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
287
СИМЕОН СВИЛЕНОВ ШИШКОВ
2016488Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
288
КРАСЕН ХРИСТИЯНОВ ПОПОВ
2017490Детето е участвало за:ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
289
МАРТИН СИМЕОНОВ МАРИНОВ
2016491За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
290
ЖАНЕТ ИВАЙЛОВА ВАСИЛЕВА
2016492За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
291
НИКОЛА ВЛАДИСЛАВОВ ПАВЛОВ
2017496За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
292
РАДОСЛАВ АТАНАСОВ АТАНАСОВ
2017497За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
293
СИМОНА ПЛАМЕНОВА ТАЧЕВА
2017500За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
294
СИМОНА СИМЕОНОВА БОШНАКОВА
2016502За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
295
МАРИЯ ГЕОРГИЕВА АНГЕЛОВА
2017503За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
296
СИМОНА ГЕОРГИЕВА ФОТЕВА
2016504Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
297
РАДОСТ ЯВОРОВА ЯНКОВА
2016505За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
298
КРАСИМИР МИХАИЛОВ ШОПОВ
2017506Детето е класирано в ДГ№47"Люляче"/ с яслена група/
299
НИКОЛ ДИМИТРОВА ЖЕЛЯЗКОВА
2016509За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
300
НАТАЛИ СВЕТЛИНОВА НЕДЕЛЧЕВА
2016510Детето е участвало за:ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
301
БОРИС ДЕСИСЛАВОВ МИЧЕВ
2016511Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
302
САМУИЛ СТАНИМИРОВ ТОМОВ
2017512Детето е участвало за:ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
303
ДАРИЯН ВОЛЕНОВ ДИМИТРОВ
2016514Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
304
ПЛАМЕНА АНДРЕЕВА ПЛАНИМИРОВА
2017516За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
305
ЕМА-МАРИЯ БОГОМИЛОВА ЗЛАТКОВА
2016517За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
306
ПОЛИНА СТАНИСЛАВОВА ХРИСТОВА
2016518Детето е участвало за:ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
307
МИКАЕЛА РАДОМИРОВА ТЕОХАРОВА
2017519За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
308
НИКОЛАЯ НИКОЛАЕВА ВАСИЛЕВА
2016520Детето е участвало за:ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
309
ЕМИР АХМЕДОВ АХМЕДОВ
2016524За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
310
ВЛАДИМИР ГЕОРГИЕВ ВИЧЕВ
2016526За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
311
МАРК МИЛЕНОВ КОСТОВ
2016527Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
312
МАРТИН ДОБРОМИРОВ ДОБРЕВ
2016528Детето е участвало за:ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
313
ДАНИЕЛ ЦВЕТОМИРОВ ЦВЯТКОВ
2016531Детето е участвало за:ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
314
БОЖИДАР АЛЕКСАНДРОВ АЛЕКСАНДРОВ
2016532Детето е участвало за:ДГ 23 "Иглика"/ с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
315
КРИСТИНА ДИМИТРОВА КОСТАДИНОВА
2016533Детето е участвало за:ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
316
АЛЕКСАНДРА ВЕСЕЛИНОВА ГЕОРГИЕВА
2016534Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
317
КАЛОЯНА ГЕОРГИЕВА ПАНАЙОТОВА
2016536Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
318
ЦВЕТАН ИВАНОВ ДОНЕВ
2016537За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
319
ПРЕСЛАВА СТАНИМИРОВА РУСЕВА
2017539За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
320
АЛЕКСАНДЪР ДИМИТРОВ ДИМИТРОВ
2017540Детето е участвало за:ДГ№47"Люляче"/ с яслена група/
321
НИКОЛ ДЕЯНОВА СТОИЛОВА
2016541Детето е участвало за:ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
322
ИВА ГАЛИНОВА ЯНКОЛОВСКА
2016542За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
323
НИКОЛ МИЛЕНОВА ПЕТРОВА
2016543Детето е участвало за:ДГ 23 "Иглика"/ с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
324
САМУИЛ МАРТИНОВ ГРИГОРОВ
2016544Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
325
ЯВОР СТЕФАНОВ КАМБУРОВ
2017545Детето е участвало за:ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
326
ИВАЙЛА ИВАНОВА КРЪСТЕВА
2016548За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
327
ВИКТОРИЯ ИВЕЛИНОВА ИВАНОВА
2016549За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
328
КРИСТИНА КРИСТИЯНОВА ПЕТКОВА
2017551За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
329
ИЛОНА НИКОЛАЕВА НИКОЛОВА
2017553За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
330
МИШЕЛ КРАСИМИРОВА ДИМИТРОВА
2017554За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
331
РАЯ ПАВЛОВА МИТЕВА
2017555Детето е участвало за:ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
332
НИЯ ХРИСТОВА ДИМИТРОВА
2017556За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
333
ПЕТЪР ЖЕЛЕЗОВ ЖЕЛЯЗКОВ
2017558За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
334
КАРИНА СВЕТЛОЗАР АНАСТАСОВА
2016559Детето е класирано в ДГ 6 "Палечко"/с яслена група/
335
МИРЕЛА КОСТАДИНОВА ДУХТЕВА
2017560За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
336
МИКАЕЛА МИРОСЛАВОВА МИЛКОВА
2016563Детето е класирано в ДГ 6 "Палечко"/с яслена група/
337
ЛОРА СЛАВЯН НАКЕВА
2016565Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
338
ВЛАДИМИРА ДИЯНОВА ДИМОВА
2016566За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
339
ДАРИНА ИВАНОВА МИРЕВА
2017569За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
340
СИЯНА ПАНАЙОТОВА ЦВЕТКОВА
2016572Детето е участвало за:ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
341
ИВА КАМЕНОВА КИПРОВА
2016573Детето е участвало за:ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
342
СИЯНА НИКОЛАЕВА БОЖКОВА
2016574За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
343
КРИСТИЯН ЕВГЕНИЕВ ТОНЕВ
2016576Детето е участвало за:ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
344
МАКСИМ ГАЛИНОВ СИМЕОНОВ
2016578За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
345
БОРИСЛАВ РОСЕНОВ БАХНЕВ
2016581Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
346
СТЕФАН ГЕОРГИЕВ ХЛЕБАРОВ
2016583Детето е участвало за:ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
347
ЕЛИЦА ПЛАМЕНОВА МИЧЕВА
2016584Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
348
КРИСТИНА ПЕТРОВА МОНОВСКА
2016588Детето е участвало за:ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
349
МИКАЕЛ СТАНИМИР ЦАНЕВ
2016589За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
350
ДАНИЕЛ ГРИГОРОВ АНГЕЛОВ
2017590За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
351
ФИЛИП СТЕФАНОВ ПИСАРОВ
2016592Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
352
АЛЕКСАНДЪР КАЛОЯНОВ ХРИСТОВ
2016593Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
353
ВЕНЕЛИН МОМЧИЛОВ ГЕОРГИЕВ
2016594За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
354
НИКОЛАЙ МАРТИНОВ ТОДОРОВ
2016597Детето е участвало за:ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
355
ДЖУЛИАНА НИКОЛАЕВА ЯНЧЕВА
2016598Детето е участвало за:ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
356
ВЛАДИСЛАВ СЛАВИ СТОЯНОВ
2016599Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
357
ВИКТОР МАРИЯН ПОПОВ
2017600Детето е участвало за:ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
358
СОФИЯ СТЕФАНОВА НИКОЛОВА
2017601За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
359
ДАНИЕЛА ПЕТРОВА ВЪЛКАНОВА
2016602За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
360
ИВАЙЛО АНГЕЛОВ ЖЕЛЯЗКОВ
2016604За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
361
ПРЕСЛАВА МОМЧИЛОВА ПЪРВАНОВА
2016605Детето е участвало за:ДГ 23 "Иглика"/ с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
362
ИВАЙЛА ЕМИЛОВА ИВАНОВА
2016606Детето е участвало за:ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
363
АНЕЛИЯ ГЕОРГИЕВА КИРОВА
2016607За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
364
ТЕОДОР СВИЛЕНОВ СТОЙЧЕВ
2017610За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
365
ВИКТОР ИЛИАНОВ КОЛЕВ
2016611За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
366
ВИКТОРИЯ ИВАЙЛОВА КОЕВА
2016617Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
367
АВЕЛИНА ВЕСЕЛИНОВА НЕДЕВСКА
2016619За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
368
РАДИНА СВИЛЕНОВА ПЕТРОВА
2017620Детето е участвало за:ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
369
РАЯ ЖЕЛЯЗКОВА РАДЕВА
2016624Детето е участвало за:ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
370
ИВАЙЛО НИКОЛОВ СТОЯНОВ
2016625Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
371
ИВАЙЛА СТЕФАНОВА ГИНЧЕВА
2017626За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
372
СИМАЙ АДЕМ АДЕМОВА
2017627За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
373
ВИКТОР ВЕНЦИСЛАВОВ РУСЕВ
2016628За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
374
СИМЕОН РАДОМИРОВ КЕСКИНОВ
2016631За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
375
КРИСТИАН ТЕОДОРОВ ТОДОРОВ
2016635Детето е участвало за:ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
376
БИЛЯНА МИРОСЛАВОВА БЕЛЧЕВА
2017636За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
377
ЙОАН ГЕОРГИЕВ ИВАНОВ
2016637Детето е участвало за:ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
378
СЛАВЕНА ХРИСТОВА ЖЕЛЯЗКОВА
2017638За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
379
АЛЕКСАНДРА ИВАНОВА АНГЕЛОВА
2016639За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
380
ПАВЕЛ РАДОСЛАВОВ ПЕЕВ
2016641За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
381
АДРИАНА ГАЛИНОВА ГАЧЕВА
2016644Детето е участвало за:ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
382
НИЯ БОРИСЛАВОВА ДИМИТРОВА
БОРИС БОРИСЛАВОВ ДИМИТРОВ
2016646За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
383
АЛЕКСАНДЪР ГОРАНОВ КОСТАДИНОВ
2016647За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
384
МАРИЯ ДИМЧЕВА СТАНЧЕВА
2016648За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
385
КРИСТИЯН ГЕОРГИЕВ КРЪСТЕВ
2017649За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
386
ИВА БОНЧЕВА ГЕОРГИЕВА
2016652За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
387
ДИМИТЪР ТОНИ ДИМИТРОВ
2017653За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
388
ТЕОДОР ЗДРАВКОВ ЗДРАВКОВ
2017655Детето е участвало за:ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
389
ЕВА ГЕРАСИМОВА КАЛОЯНОВА
2016656Детето е участвало за:ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
390
ГАБРИЕЛА ИЛИЕВА ИЛИЕВА
2016657Детето е участвало за:ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
391
САМУИЛ ВИКТОР ДИМИТРОВ
2016660Детето е участвало за:ДГ 23 "Иглика"/ с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
392
КАЛОЯН ЖИВКОВ НИКОЛОВ
2016661Детето е участвало за:ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
393
СТЕФАНИ ЕВГЕНИЕВА НИКОЛОВА
2017662За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
394
МАЯ ИВАЙЛОВА СТЕФАНОВА
2017670Детето е участвало за:ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
395
АНДРЕА АНГЕЛОВА ГОРАНЧЕВА
2016672Детето е участвало за:ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
396
МАРТИН ДИМИТРОВ ЗЛАТЕВ
2016674Детето е участвало за:ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
397
БОРИС МАРТИНОВ ПЕТКОВ
2016675За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
398
НИКОЛАЙ ДОНКОВ КАЗЕПОВ
2016680За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
399
СТЕЛЛА ДЕАНОВА ДАНЧЕВА
2017681За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
400
ВИКТОРИЯ ЦВЕТАНОВА ЦВЕТАНОВА
2017682За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
401
РОСЕН КРАСИМИРОВ НИКОВ
2016683За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
402
ЕМИР ХЮСЕИН ЕХЛИМАН
2016684За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
403
ДИМИТЪР ДИМЧЕВ ДИМОВ
2017686За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
404
НИКОЛАЙ НИКОЛАЕВ ЙОРДАНОВ
2016687За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
405
КАЛИНА ИВАНОВА КОНДОВА
2016688За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
406
РОСИНА ИВАНОВА ИВАНОВА
2016689За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
407
БОГДАН ТРИФОНОВ ПАВЛОВ
2016690За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
408
ЦВЕТЕЛИНА ИВАЙЛОВА ДИКОВА
2017691За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
409
КАМЕН ЖЕКОВ ЖЕКОВ
2016692Детето е участвало за:ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
410
АЯ ИВАЙЛОВА ИВАНОВА
2016693За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
411
НИКОЛЕТА ИЛИЯНОВА КАЗАНЛИЕВА
2016695Детето е участвало за:ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
412
МИХАИЛ МИРОСЛАВОВ ПЕТРОВ
2017697За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
413
ИВАЙЛА НЕЛКО НЕЛКОВА
2017698За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
414
ДИЯНА ДИМИТРОВА КОЛЕВА
2016700За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
415
КАРИНА МАРТИН СТАНИСЛАВОВА
2016704За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
416
ДИАНА КАЛИНОВА ИВАНОВА
2016705За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
417
ВАЛЕНТИН ДИМИТРОВ ДИМИТРОВ
2017706Детето е участвало за:ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
418
ДАНИЕЛ ИВАЙЛОВ ИВАНОВ
2016707За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
419
СИАНА ЕМИЛОВА ТОТЕВА
2016708За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
420
ВАЛЕРИ ДАМЯНОВ НЕЙКОВ
2016709За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
421
ВЕЛИСЛАВ ПАВЛОВ ВЕЛИКОВ
2016710За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
422
ИВАНИНА НИКОЛАЕВА ВРАЧАНСКА
2017711За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
423
МИХАЕЛА ПЕТРОВА ДАМЯНОВА
2016712За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
424
НИКОЛ ГАЛИН ГЕОРГИЕВА
2016713Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
425
ЕРЕН ФАТИХ ДЕМИРЕЛ
2016714Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
426
КРИСТИЯНА ПЛАМЕНОВА ЙОРДАНОВА
2016715За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
427
ГАБРИЕЛА ДИМИТРОВА БИКОВА
2016717Детето е участвало за:ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
428
КАЛОЯН ИВАЙЛОВ КОСТОВ
2016718За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
429
МЕЛИС МЕХНУР МАНАВ
2016719Детето е участвало за:ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
430
МИХАЕЛА МИЛКОВА НОВАКОВА
2016720Детето е участвало за:ДГ 6 "Палечко"/с яслена група/
431
ЕЛИНА ЙОРДАНОВА НИКОЛОВА
2016722За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
432
ИВА АТАНАСОВА ПРОДАНОВА
2016723Детето е участвало за:ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
433
РАДИНА ЙОРДАНОВА ФИЛЧЕВА
2017724За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
434
ЕЛИНА ПЕТРОВА ПЕТРОВА
2016726Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
435
ВИКТОР НИКОЛОВ ГЕОРГИЕВ
2016727За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
436
ИВАЙЛА МАНОЛОВА БОГОСЛОВОВА
2017729Детето е участвало за:ДГ№47"Люляче"/ с яслена група/
437
ЛЮБО ИВАНОВ ПАНАЙОТОВ
2016730За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
438
КРИСТИАН ДИМИТРОВ МАНОЛОВ
2016731За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
439
БОЖИДАРА БОЯНОВА ГЕОРГИЕВА
2016736За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
440
АЛЕКСАНДРИЯ ЯНКОВА ДЮЛГЕРОВА
2016737Детето е участвало за:ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
441
ДЕНИСЛАВ ПЕТРОВ НАНЕВ
2016742Детето е участвало за:ДГ 23 "Иглика"/ с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
442
АЛЕКСАНДЪР ДИЯНОВ СТОЯНОВ
2016743За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
443
МАРК ПЛАМЕНОВ АНДРЕЕВ
2017746За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
444
ВАЛЕНТИН ЙОРДАНОВ ЙОРДАНОВ
2016747За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
445
ЕВА ДАНИЕЛ-СЕБАСТИЯН КОНАКИ
2017748Детето е участвало за:ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
446
ЦВЕТЕЛИНА ЦВЕТКОВА ЦВЕТКОВА
2016749Детето е участвало за:ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
447
КРИСТИЯН АНДРЕЯН СТОЕВ
2016753Детето е участвало за:ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
448
ИВОНА ЦВЕТЕЛИНОВА ЦАНКОВА
2016756За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
449
ЛЮБОМИР ВЕНЦИСЛАВОВ НЕДЯЛКОВ
2017758За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
450
ГАБРИЕЛА ИЛИЯНОВА ПАВЛОВА
2016759За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
451
НИКОЛЕТА ЕМИЛОВА МАРИНОВА
2016760Детето е участвало за:ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
452
КРИСТИЯН НИКОЛАЕВ НИКОЛОВ
2016762Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
453
ЙОАН ТАШКОВ БОНЕВ
2016764За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
454
АЙЛИН АЛКИНОВА КЕМИЛОВА
2017765За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
455
ВИКТОРИЯ ДИМИТРОВА КИРОВА
2017766За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
456
ХРИСТО МАРТИНОВ КОСТАДИНОВ
2016768За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
457
КРИСТИЯН СПАСОВ ИВАНОВ
2016769За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
458
ВАНЕСА ГАЛИНОВА ГОСПОДИНОВА
2016770За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
459
ГАБРИЕЛА ИЛИЕВА ИЛИЕВА
2017771За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
460
КРИСТАЛИНА ТЕОДОРОВА СТОЯНОВА
2016774За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
461
ВАЛЕНТИНА ТОДОРОВА ТУРЛАКОВА
2016777Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
462
ДАНИЕЛ СТИЛИЯНОВ СТАНЧЕВ
2016783Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
463
НИЯ ЖЕЧЕВА КОЛЕВА
2016784Детето е участвало за:ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
464
ЛИНА ДЕНИС ВЕЙСАЛ
2016786За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
465
ЯСИН ИБРАХИМ РАМАДАН
2016788За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
466
ЖАНЕТ ЕВГЕНИ ПАВЛОВА
2016789Детето е класирано в ДГ№47"Люляче"/ с яслена група/
467
НИКОЛАЙ ЮЛИЯНОВ РАЙЧЕВ
2016790За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
468
СИМОНА СИМЕОНОВА ДИМИТРОВА
2016791За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
469
АЛЕКСАНДРА РАЧЕВА РАЧЕВА
2016792За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
470
НИКОЛ НИКОЛАЕВА ЗОНЕВА
2016793За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
471
РАЯ ВЛАДИМИРОВА ВЕЛИКОВА
2017794За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
472
ДЕНИСЛАВ МИЛЕНОВ ДОБРЕВ
2016797Детето е класирано в ДГ№48"Ран Босилек" /с яслена група/
473
МАЯ НИКОЛАЕВА СЛАВОВА
2017798Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
474
КАЛОЯН СТАНИСЛАВОВ ПЕТРОВ
2017799Детето е участвало за:ДГ 23 "Иглика"/ с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
475
БОЯН ЯСЕНОВ КАМЕНОВ
2017800За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
476
ИВА СТЕФАНОВА МУСОРЛИЕВА
2017802За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
477
ФИЛИП ЙОРДАНОВ ЙОРДАНОВ
2016803Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
478
СТЕФАНИЯ ВИКТОРОВА ВЛАДИМИРОВА
2016804За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
479
ВИКТОРИЯ ГЕОРГИЕВА АТАНАСОВА
2016809За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
480
МИРА СЕЙХАН ВАСФИ
2016810За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
481
БОРИС ОГНЯНОВ ГРУЕВ
2016811За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
482
БОЖИДАРА НИКОЛАЕВА НИКОЛОВА
2016812Детето е участвало за:ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 23 "Иглика"/ с яслена група/
483
МАРТИН МАРТИНОВ МИХАЙЛОВ
2016813За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
484
СИМОНА ИВАНОВА ДОБРЕВА
2016814За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
485
ИРИНА МАРТИНОВА МИРЧЕВА
2016817Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
486
СИАНА НИКОЛАЕВА АНГЕЛОВА
2017818За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
487
ЛИЛИ ПЕТРОВА ПЕТРОВА
2017819Детето е участвало за:ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
488
АНГЕЛ ПАВЛОВ БОЯДЖИЕВ
2016826За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
489
ЕЛИЦА АНТОНОВА ТОДОРОВА
2016828Детето е класирано в ДГ№49"Боров кът"/с яслена група/
490
АНАСТАСИЯ ЙОРДАНОВА ЯНЕВА
2016830За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
491
ЛИА ВЕСЕЛИНОВА ИВАНОВА
2016833Детето е участвало за:ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
492
БОЖИДАР ЮЛИЯНОВ МАРИНОВ
2017834За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
493
КРИСТОФЪР ДИМИТРОВ ГЕОРГИЕВ
2017835За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
494
ЛОРА СВИЛЕНОВА МАРИНОВА
2016837Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
495
СИМОНА СВИЛЕН ЛЕПОЕВА
2017838За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
496
МАКСИМ ЦАНКОВ ЦВЕТКОВ
2016840За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
497
ТЕОДОР КРАСИМИРОВ КОСТАДИНОВ
2016844За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
498
ЗАХАРИ МИХАИЛ ДИМИТРОВ
2016845Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
499
КИРИЛ ПАНАЙОТОВ КИРИЛОВ
2016846Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
500
ЖАКЛИН ПЕТРОВА НИКОЛОВА
2017847За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
501
САМУИЛ СВИЛЕНОВ КАЛЕВ
2017848За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
502
ЯВОР ЯВОРОВ ДЕКОВ
2016849За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
503
САМУИЛ КРАСИМИРОВ ПЕТРОВ
2016850За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
504
ТЕОДОР НИКОЛАЕВ ЧАТАЛБАШЕВ
2017851Детето е участвало за:ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
505
САМУИЛ СИМЕОНОВ СИМЕОНОВ
2017852За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
506
АЛЕЙНА ТОДОРОВА АЛЕКСАНДРОВА
2016853Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 23 "Иглика"/ с яслена група/
507
БОРИС ДАНИЕЛОВ ТОДОРОВ
2016855За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
508
ЕМИЛИ СТОЯНОВА ИЛИЕВА
2016858За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
509
ДИМАНА ТОДОРОВА ИВАНОВА
2017863За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
510
КРИСТИЯН КРАСИМИРОВ КРЪСТЕВ
2016865За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
511
СТЕЛЛА ВАЛДИР ДЕ СОУЗА
2016866Детето е класирано в ДГ№49"Боров кът"/с яслена група/
512
ВИКТОР ИВАНОВ ИВАНОВ
2016867За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
513
СТЕФАНИЯ СТАНИСЛАВОВА СТОЯНОВА
2017868За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
514
АЛЕЙНА ДИНЧЕР ДЖЕЛИЛ
2016871За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
515
АЙРИН ИСМАИЛ КАБАК
2016872За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
516
МАРТИН МИЛЕНОВ ГЕОРГИЕВ
2016873За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
517
МИНА ТОДОРОВА ТОДОРОВА
2016874Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
518
САМУИЛ РАДОСТИНОВ РАДУШЕВ
2016875Детето е участвало за:ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 23 "Иглика"/ с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
519
АДЕЛИНА ДИМИТРОВА ДИМИТРОВА
2016877За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
520
ИВАЙЛО ИВАНОВ ЙОРДАНОВ
2017878За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
521
НИКОЛ ИВАЙЛОВА КРАЛЕВА
2017880За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
522
ВАЛЕНТИН ВАЛЕНТИНОВ ИВАНОВ
2016883Детето е класирано в ДГ№47"Люляче"/ с яслена група/
523
ВИХРА СТАН КАЛОВА
2016884Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
524
МАТЕУС ВАЛЕНТИНОВ ВЪРБАНОВ
2017886Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
525
СЛАВЯН ВЕЛКОВ КЪНЕВ
2016888За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
526
ИВАН АНКОВ МИНКОВ
2016891Детето е класирано в ДГ№49"Боров кът"/с яслена група/
527
АЛЕКСАНДРА МАРИЯНОВА МИНЧЕВА
2016892Детето е участвало за:ДГ 23 "Иглика"/ с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
528
МАРИЯ ЙОРДАНОВА ПАВЛОВА
2016893Детето е участвало за:ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
529
АЛЕЙНА БАРЪШОВА ЗЕВДЖЕТОВА
2016895За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
530
ЛИЛИ СЛАВОВА САВОВА
2016897За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
531
АЛЕКСАНДЪР КРИСТИЯНОВ СТОЯНОВ
2016899За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
532
БОРИЛ НИКОЛОВ ТОДОРОВ
2017900Детето е участвало за:ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
533
ДАРИЯ МИТКОВА ДИМИТРОВА
2016904Детето е участвало за:ДГ 23 "Иглика"/ с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
534
РАДОСТИН ИВАЙЛОВ КОЛЕВ
2016907За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
535
АЛЕКСАНДЪР ЖИВКОВ ЗЛАТИНОВ
2016908Детето е участвало за:ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 23 "Иглика"/ с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
536
РАЛИЦА НИКОЛАЕВА ЦАНЕВА
2016910За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
537
ИРЕНА ИВАНОВА ИВАНОВА
2016911Детето е участвало за:ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
538
КИРИЛ ГЕОРГИЕВ СТОЕВ
2016913Детето е участвало за:ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
539
ПРЕСЛАВА ДОНЕВА ГЕНОВА
2016915Детето е участвало за:ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
540
СТЕФАН ПАВЛИНОВ СЕМЕРДЖИЕВ
2016917За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
541
МИХАЕЛА ГЕОРГИЕВА ГИЧЕВА
2016919Детето е класирано в ДГ№47"Люляче"/ с яслена група/
542
ЛИАМ ВЛАДИМИРОВ ЛИЧЕВ
2016920За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
543
МИХАЕЛ ХРИСТОВ ХРИСТОВ
2017921Детето е участвало за:ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
544
БОРИС ЙОРДАНОВ ЙОРДАНОВ
2016922За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
545
РАДОСЛАВ ВАЛЕНТИНОВ РАНКОВ
2016923Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
546
КРУМ ДЕСИСЛАВОВ ДИМИТРОВ
2017925Детето е участвало за:ДГ 23 "Иглика"/ с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
547
МАРИЕТА ТОДОРОВА СЛАВОВА
2017926За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
548
ЛЪЧЕЗАР ИВАЙЛОВ СИМЕОНОВ
2016927За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
549
АНА МОМЧИЛОВА ТОДОРОВА
2016929Детето е класирано в ДГ№48"Ран Босилек" /с яслена група/
550
ФИЛИП ТОДОРОВ СТАНЧЕВ
2016930За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
551
ФЕЛИСИТИ ШЕНОЛ САМИ
2016931Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
552
АЛЕСИЯ ЯВОРОВА ПЕТРОВА
2016932Детето е участвало за:ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
553
КАЛОЯН ИВАНОВ СПАСОВ
2017933За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
554
ИДА АЛЕКСАНДРОВА ТОДОРОВА
2016934Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
555
ДАНИЕЛ РАДОСЛАВОВ ЙОРДАНОВ
2016935За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
556
СОФИЯ ТАНЕВА МАРКОВСКА
2017937Детето е участвало за:ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 23 "Иглика"/ с яслена група/
557
МОМЧИЛ ИВЕЛИНОВ БЕКЯРОВ
2016938За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
558
ИВАН СТОЯНОВ МИШЕВ
2017939Детето е участвало за:ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
559
АЛЕКСАНДЪР АТАНАСОВ ГЕОРГИЕВ
2016940Детето е класирано в ДГ 6 "Палечко"/с яслена група/
560
ДАНАИЛ ПАВЛОВ ДИМИТРОВ
2016941Детето е участвало за:ДГ 6 "Палечко"/с яслена група/
561
АННА ВЛАДИСЛАВОВА ВЕСЕЛИНОВА
2016942За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
562
КРИСТИАН АЛЕКСАНДРОВ АЛЕКСАНДРОВ
2017944За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
563
ЯНИСЛАВ ВЕСЕЛИНОВ ТОНЧЕВ
2016945Детето е класирано в ДГ№48"Ран Босилек" /с яслена група/
564
ГЕОРГИ ДОБРОМИРОВ ПЕЕВ
2017946Детето е участвало за:ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
565
МАРТИН ДИЯНОВ ИЛИЕВ
2017951Детето е участвало за:ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
566
ДАРИНА ЛЮБОМИРОВА НЕДЕВА
2017952За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
567
ЙОРДАН ТИХОМИРОВ ДИМИТРОВ
2017953Детето е участвало за:ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
568
ПЛАМЕНА ГЕОРГИЕВА ДИМОВА
2017954За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
569
МИХАЕЛА ПЛАМЕНОВА МИХАЛЕВА
2017955За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
570
УМУТ ГЮНАЙ ИСМАИЛОВ
2017956За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
571
МИЛДА СЕВДОВА АТАНАСОВА
2017959Детето е класирано в ДГ 6 "Палечко"/с яслена група/
572
АННА ПЛАМЕНОВА БОЙЧЕВА
2016960Детето е участвало за:ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
573
ЙОАНА ТИХОМИРОВА ТОДОРОВА
2016965За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
574
МАРТИНА ДИЛЯН ЗЛАТЕВА
2016966За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
575
ДИЛЯН ДИЛЯНОВ МИТЕВ
2016967За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
576
РАДОСЛАВ СВЕТОСЛАВОВ ХРИСТОВ
2017968За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
577
БОГДАН ТАМБОВЦЕВ
2016969Детето е класирано в ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
578
ДАНИЕЛ НИКОЛОВ БАНАЛИЕВ
2017970За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
579
АЛЕКСАНДЪР ГЕОРГИЕВ ДИМЧЕВ
2017972За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
580
СИЯНА ЯНКОВА СТОЯНОВА
2017974За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
581
НАТАЛИ АНДРЕЕВА ЯНКОВА
2016975За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
582
КОНСТАНТИН СВЕТОСЛАВОВ ЛЮБЕНОВ
2017976Детето е участвало за:ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
583
ИВАЙЛА ВАСИЛЕВА ЙОРДАНОВА
2016977За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
584
ДАЯНА ИВАНОВА МАНГЪРОВА
2016980За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
585
КРИСТИАНА КРИСТИАН НЕДЕЛЧЕВА
2016982Детето е участвало за:ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
586
ЛЪЧЕЗАР ИВАЙЛОВ ПЕТРОВ
2016985Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
587
РАЯ ПЛАМЕНОВА КОЛАРОВА
МАРИЯ-МАГДАЛЕНА ПЛАМЕНОВА КОЛАРОВА
АЛЕКСАНДРА ПЛАМЕНОВА КОЛАРОВА
2016986За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
588
НИКОЛАЙ ВЛАДИМИРОВ ИВАНОВ
2017988Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/
589
ИВЕТ ДОБРИНОВА ДАНАИЛОВА
2016990За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
590
ВЛАДИМИР ДМИТРИЕВИЧ СКРИПНИКОВ
2016993Детето е участвало за:ДГ 23 "Иглика"/ с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
591
НИКОЛЕТА ТРАЯНОВА НИКОВА
2016994Детето е участвало за:ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
592
САМУИЛ ИСКРЕНОВ ЛАЗАРОВ
2016995За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
593
ИВОНА ПЛАМЕНОВА ИВАНОВА
2017996За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
594
БОРИСЛАВ ДИМИТРОВ ЯНКОВ
2017998За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
595
ДАНИЕЛ ПЛАМЕНОВ ЛЮЦКАНОВ
СТИЛИАН ПЛАМЕНОВ ЛЮЦКАНОВ
МАРИЯ-ЕЛЕНА ПЛАМЕНОВА ЛЮЦКАНОВА
20161000За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
596
ГАЛЕНА СТАНИСЛАВОВА САРАЛИЙСКА
20161001Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/
597
САМУИЛ КРИСТИАН МИХАЙЛОВ
20161002За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
598
ЛЪЧЕЗАРА НИКОЛАЕВА БУЮКЛИЙСКА
20161003За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
599
ЕЛИНА ТОДОРОВА СТОЙКОВА
20161007За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
600
МИРОСЛАВ ВАСИЛЕВ ИЛИЕВ
20161009За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
601
АЛЕКСАНДРА ЗДРАВКОВА ГЕОРГИЕВА
20161010Детето е участвало за:ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
602
ЕМИЛИ ЕЛЕНА ДЕЙВИД ПЕППАРД
20161011За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
603
ЕЛИЦА ЛЮБОМИРОВА ДИМИТРОВА
20161012За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
604
АДРИАН КРАСИМИРОВ АТАНАСОВ
20161013За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
605
МИЛЕНА СТОЯНОВА АНДРЕЕВА
20161014Детето е участвало за:ДГ 6 "Палечко"/с яслена група/
606
НИКОЛА ЗДРАВКОВ СТАНЧЕВ
20171015Детето е участвало за:ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
607
МОМЧИЛ МАРТИН ХРИСТОВ
20171017Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
608
МИЯ ЙОРДАНОВА АТАНАСОВА
20161018Детето е участвало за:ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
609
КАРИНА СТИЛИЯНОВА ДЕМИРОВА
20171019Детето е класирано в ДГ 6 "Палечко"/с яслена група/
610
ВИКТОРИЯ ЙОРДАНОВА ПАРУШЕВА
20171020Детето е класирано в ДГ№47"Люляче"/ с яслена група/
611
НИКОЛ НИКОЛАЕВА МОЛДУВАНОВА
20171021Детето е участвало за:ДГ 6 "Палечко"/с яслена група/
612
МАРТИН ПЛАМЕНОВ ГЕОРГИЕВ
20161022Детето е класирано в ДГ№49"Боров кът"/с яслена група/
613
ГАБРИЕЛА БОЖИДАРОВА ИВАНОВА
20171023За класирането няма свободни места за възрастовата група в желаните ДГ. Детето не е участвало в класирането.
614
ЕЛЕНА ДИМИТРОВА МИХАЙЛОВА
20171024Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
615
МАКСИМИЛИЯН КРИСТИЯН МАРИНОВ
20161025Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
616
НИКОЛАЙ ИВАЙЛОВ СИМЕОНОВ
20171026Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
617
ТЕОДОР АЛЕКСАНДРОВ ДИМИТРОВ
20171027Детето е класирано в ДГ 6 "Палечко"/с яслена група/
618
ГЕОРГИ ДМИТРИЕВ ДАМБАЛОВ
20161028Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
619
СИМЕОН ЮЛИАНОВ СЛАВОВ
20171029Детето е класирано в ДГ№48"Ран Босилек" /с яслена група/
620
МАТЕЙ ТОДОР КАРАКЕХАЙОВ
20161030Детето е участвало за:ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
621
ЮЛИЯ АТАНАСОВА ЯНЕВА
20171031Детето е класирано в ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
622
ЛЪЧЕЗАР ИВАЙЛОВ ЦАНЕВ
20171032Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
623
ФИЛИП ВЕНЦЕСЛАВОВ ВЕНЕЛИНОВ
20161033Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
624
БОРАН АСЕНОВ АСЕНОВ
20171034Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
625
НИКОЛА ВАСИЛЕВ ДЖИЛЯНОВ
20171035Детето е класирано в ДГ№48"Ран Босилек" /с яслена група/
626
ЕМИЛ ВЕНКОВ ТОШКОВ
20161036Детето е участвало за:ДГ№47"Люляче"/ с яслена група/
627
СИМЕОН КАЛОЯНОВ СТОЯНОВ
20161037Детето е участвало за:ДГ№47"Люляче"/ с яслена група/
628
МАТЕА КРАСЕН ХАРБАЛИЕВА
20161038Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
629
ВИКТОРИЯ ГЕОРГИЕВА ГАТЕВА
20171039Детето е класирано в ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
630
АЙЛЯ ДЖУНЕТ СЮЛЕЙМАНОВА
20161040Детето е класирано в ДГ 6 "Палечко"/с яслена група/
631
НИКОЛ ХРИСТОВА БАБАКОЛОВА
20171041Детето е участвало за:ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
632
ВИЛИЯН НЕДЕЛЧЕВ ЯНКОВ
20171042Детето е класирано в ДГ№48"Ран Босилек" /с яслена група/
633
МИШЕЛ АЛБИ ДЕМА
20161043Детето е класирано в ДГ 6 "Палечко"/с яслена група/
634
ДЕЯН ПАНАЙОТОВ ПАНАЙОТОВ
20161044Детето е участвало за:ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
635
МАРТИН ПЛАМЕНОВ АНГЕЛОВ
20161045Детето е класирано в ДГ 6 "Палечко"/с яслена група/
636
ДАНИЕЛ МАРИАНОВ ЯНЕВ
20171046Детето е класирано в ДГ 6 "Палечко"/с яслена група/
637
НИКОЛАЙ НИКОЛАЕВ СЪБЕВ
20171047Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
638
МАРТИН ЮРИЕВ ЮРИЕВ
20161048Детето е участвало за:ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/
639
КАМЕЛИЯ АНКОВА ПЕТКОВА
20161049Детето е класирано в ДГ№49"Боров кът"/с яслена група/
640
ДОНКА ФИДАНКОВА КИРИЛОВА
20161050Детето е класирано в ДГ№49"Боров кът"/с яслена група/
641
НИКИСЛАВ ХРИСТОВ МИНЧЕВ
20171051Детето е класирано в ДГ 6 "Палечко"/с яслена група/
642
ЕЛЕНА ДИМИТРОВА ДРАГАНОВА
20161052Детето е участвало за:ДГ 6 "Палечко"/с яслена група/,ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/,ДГ№47"Люляче"/ с яслена група/
643
ТИНА АНАТОЛИЕВА ТОЛОКОННИКОВА
20171053Детето е участвало за:ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/
644
БОРИС ЮЛИЯНОВ ИВАНОВ
20161054Детето е участвало за:ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/,ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/

Случайно число


Изтегли
Вх.№Сл.№
11275
2586
3814
4945
511124
612187
713186
814158
916148
102350
1124252
1229272
1330280
1434292
153515
1639199
1743225
184596
1946299
2048257
215090
2252179
2356164
245992
2562226
266319
2764251
286574
2971222
3073282
317420
3278204
3379112
3480168
3584145
3687214
378866
3889126
399821
40101248
41115232
4211611
4312699
44133114
45134163
46135153
47139210
48142200
4914593
50150122
51154208
52159149
53161169
54166198
55168295
56183101
5719026
5819333
5919448
60211147
6121212
62214302
63220244
64222119
652254
6623173
67237303
6824131
6924688
70247219
71253267
72256269
73265137
7426697
7526783
76275201
7727669
7827930
7928557
80286176
81287102
8229760
83298268
84300191
8530239
8630672
8731525
88319162
89334134
90336253
9134137
92346136
93357211
94358195
953602
96361245
97363228
9836741
99373246
100382264
101384174
102388237
103406130
10440780
105409171
106411142
107416236
108419265
10942723
110428262
111432143
11243784
11344363
11444662
115447301
11645579
117456151
118458297
119463105
120466165
121467160
122468189
123469230
124470185
12547122
126472231
127480132
128481100
129484107
130486117
131487194
13248852
13349044
134504182
135506173
136510261
137511284
13851255
139514220
14051864
141520203
142527260
143528279
144531233
145532304
146533193
14753456
148536144
149540241
15054110
15154324
152544296
153545229
15455589
155559135
15656394
157565111
158572181
15957354
160576121
161581254
162583274
163584180
1645883
165592281
16659381
167597294
16859817
16959942
1706001
171605106
1726065
17361716
174620192
175624161
176625178
1776359
178637209
179644276
180655118
18165682
182657213
18366032
184661197
185670131
186672270
187674166
188692116
189695157
19070618
191713235
192714138
193717240
194719188
195720266
196723227
197726159
198729247
199737128
200742224
201748196
202749234
20375375
204760190
2057626
20677776
207783202
208784156
20978968
210797283
21179828
212799271
21380334
214812109
215817288
216819298
217828205
21883371
21983778
220845243
22184665
22285198
223853146
224866285
225874150
226875239
22788340
22888447
229886155
230891218
23189261
23289385
233900249
234904221
235908286
236911287
237913108
23891549
239919103
240921242
241923273
24292535
243929300
244931115
24593251
246934223
247937206
248939250
24994087
250941258
251945255
25294691
253951175
254953177
255959133
25696046
257969167
25897627
259982215
260985278
261988172
262993120
26399458
264100195
2651010152
2661014290
2671015129
2681017207
2691018141
270101943
271102038
2721021256
2731022216
2741024238
2751025127
2761026212
27710278
2781028125
279102977
280103013
2811031113
282103270
283103336
2841034110
2851035183
2861036293
2871037289
28810387
289103953
2901040123
2911041263
2921042170
2931043217
2941044154
295104529
296104667
2971047139
2981048291
2991049277
3001050140
301105159
3021052259
3031053184
3041054104

Свободни места

Детската градинаяслена групаОбщ брой свободни местаЗабележка
ДГ 6 "Палечко"/с яслена група/1515
ДГ 14 "Дружба"/с яслена група/00
ДГ 17 "Петър Берон"/с яслена група/22
ДГ 18 "Чайка" /с яслена група/00
ДГ 19 "Славейче"/с яслена група/44
ДГ 23 "Иглика"/ с яслена група/00
ДГ№33"Делфинче"/ с яслена група/00
ДГ№34"Лястовичка"/с яслена група/00
ДГ№35"Детска радост"/ с яслена група/00
ДГ№36"Морска звездица"/ с яслена група/00
ДГ№38"Маргаритка"/ с яслена група/00
ДГ№39"Приказка"/ с яслена група/00
ДГ№40"Детски свят"/с яслена група/00
ДГ№41"Първи юни"/ с яслена група/00
ДГ№42"Българче"/с яслена група/00
ДГ№47"Люляче"/ с яслена група/66
ДГ№48"Ран Босилек" /с яслена група/1010
ДГ№49"Боров кът"/с яслена група/1010